Hakkımızda

Bor Sanat

2013 yılında “Borlease” filo kiralama sektörü ile başlayan holdingleşme sürecinde araç kiralama, sigortacılık ve elektrikli araç şarj istasyonları sektörlerinde çalışma alanını yaygınlaştıran Bor Holding, günümüzde otomotiv, sigorta, teknoloji ve elektrikli araç şarj istasyonları olmak üzere üç ana sektörde SIXT rent a car, Borlease Otomotiv, Magdeburger Sigorta, Estasyon şirketleriyle ve Bor Binicilik Kulübü ile çalışmalarına devam etmektedir.

Hayata geçirdiği projelerde sadece iş modellerinin optimize edilmesi ile sınırlı kalmayarak sürdürülebilir bir gelecek için sürdürülebilir iş ve yaşam dengesi oluşturabilmeyi hedef olarak belirlemiştir. Bor Holding; kültür ve sanat faaliyetlerini, bu bağlamda “bilgi” yi inşa etmeyi, yaygınlaştırmayı ve toplumla buluşturmayı da misyon olarak benimseyerek gelecek vizyonunu kurgulamaktadır.

Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan’ın sanata olan tutkusu, yıllar içerisinde edindiği sanat koleksiyonunun bir sonucu olarak; kültür-sanat faaliyetlerini bilgi ile bütünlemeye verdiği önemle kurulan “Bor Sanat”, topluma bu bağlamda fayda sağlamayı da hedefleri arasına eklemiştir. Amacımız sanatın ve sanatçının ülkemizde daha geniş kitlelerce benimsenmesi, tanınması, öğrenilmesi ve bilinmesidir.

Bu topraklarda anlatılmaya değer çok kıymetli hikâyeler var, bu hikâyelerin dilden dile aktarılmasına, gelecek nesillere bırakılacak miras unsurlarına dair farkındalık yaratacak projeleri de gelecek vizyonumuza ekleyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bor Sanat

Hakkımızda

Bor Sanat, Bor Holding'in sanat platformudur.


© Copyright 2023 Bor Sanat, Tüm Hakları Saklıdır.